Když nemůžeš, tak přidej!

Co vás naučíme

VÝUKOVÉ PROGRAMYRekreační aerobik

Trénink je určen pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od školních povinností. V trénincích se učíme základní kroky z aerobiku, děláme si svoje sestavičky, posilujeme a cvičíme s různým náčiním. Zkoušíme i různé formy aerobního cvičení na stepech, aerstepech, na trampolínách a na bosu. Připomínáme si správné držení těla a protahujeme celé tělo. 

Nábor dětí od 7 - 11 let.

Úroveň: rekreačníAerobik - fitness

Na trénincích se zdokonalujeme v technice aerobiku, důsledně protahujeme, využíváme gymnastickou průpravu. Nacvičujeme každý rok novou pódiovou sestavu, s kterou pak jezdíme na jaře na závody. Vždy je fajn parta, velká podpora rodičů a napínavá závodní atmosféra.

Nábor do závodního týmu 6 - 8 let a závodního týmu 9 - 11.

Úroveň: závodní


Sportovní aerobik

Na trénincích zlepšujeme nejen techniku aerobiku, ale i prvky, které jsou typické pro sportovní aerobik a které v závodní sestavě musí být. Není to žádná sranda, ale výsledky jsou pak úžasné. Trénujeme flexibilitu, ale také potřebujeme odrazovou a skokovou průpravu, sílu a dynamiku.

Nábor po konzultaci s trenérem.

Úroveň: závodní


Švihadlo hrou - ropeskipping

Na trénincích se naším nejmilejším kamarádem stane švihadlo. Zní to dost obyčejně, ale uvidíte, co všechno se s ním dá dělat. Naučíme každého z Vás skákat jednotlivě, ve dvojicích, ale i v týmu. Na konci pololetí rodičům předvedeme vystoupení se švihadly. Budeme si prostě hrát se švihadlem. J

Nábor pro děti 6 - 10 let

Úroveň: rekreační


Děti na startu

(pohybová průprava pro předškolní děti)

Co znamená Děti na startu? Je to projekt ve spolupráci s federací aerobiku, jehož pilotní ročník jsme loni vyzkoušeli. Je určen pro předškolní děti a školní děti, které se nechtějí specifikovat pouze na jeden určitý druh sportu. Na trénincích prostě sportujeme - běháme, skáčeme, lezeme, posilujeme, cvičíme s náčiním, v každé hodině děláme něco málo z gymnastiky, atletiky, míčových her a rozvíjíme naší obratnost. Využíváme šátků, overballů, fit ballů, zdoláváme překážkové dráhy.

Nábor dětí od 4 - 10 let.

Úroveň: rekreační


Trampolínky pro děti

Trénink trampolínek je určen pro děti, které mají hodně energie, chtějí si zahopsat, zasmát se. Na trampolínkách si zahrajeme hry, zacvičíme si sestavičky a kdo si potřebuje chvilku odpočinout, tak si může třeba zazpívat. Dětské hity provází děti celou hodinou trampolínek. V loňském roce tyto tréninky byly hodně oblíbené. Neváhejte a přijďte si za hopsinkovat.

Nábor dětí od 7 - 12 let.

Úroveň: rekreační

Gymnastika

Gymnastika - zní to hodně staromódně, ale je to moc fajn. Naučíme se kotouly, stojky, rovnovážné stoje, přemety stranou a vše, co ke gymnastice patří. Každý trénink důsledně protáhneme celé tělo.

Nábor dětí od 7 - 12 let.

Úroveň: rekreační i závodní